Odečty

Aktuálně: 

Odečty vodoměrů proběhnou v týdnu od 18.4. – 21.4.2023

Libštát – 18.4.-19.4.dopoledne

Košťálov – 19.4.odpoledne-20.4.dopoledne

Kundratice – 20.4.odpoledne – 21.4.dopoledne

 

 

Měříme pomocí vodoměrů, výjimečně pomocí paušálů za osoby a období. Je v zájmu každého majitele domu, aby měřil vodné a potažmo stočné vodoměrem.   Vlastní montáž a vodoměr je naším nákladem. Případná stavební úprava v objektu nebo šachta v louce je nákladem majitele domu. Faktury zasíláme mailem nebo poštou .

Fakturu můžete uhradit bezhotovostně ve svém elektronickém bankovnictví anebo hotově v kanceláři obecního úřadu v Košťálově nejlépe každé pondělí  a středu od 8 – 17 hodin.

U rekreačních objektů, které nejsou celoročně používány, můžeme po telefonické domluvě provést odečet vodoměru při zazimování objektu.

 

Odečty provádíme jednou ročně na konci kalendářního roku pro bytové domy a podnikatele.

 

Voda a kanalizace Košťálov

Odečty provádíme jednou ročně v měsíci dubnu. Lze platit zálohy přes SIPO nebo trvalým příkazem, případně bezhotovostně, vše dle dohody. Vyúčtování je pak jednou ročně.

Voda a kanalizace Libštát

Odečty provádíme jednou ročně v měsíci dubnu. Lze platit zálohy přes SIPO nebo trvalým příkazem, případně bezhotovostně, vše dle dohody. Vyúčtování je pak jednou ročně.

Voda a kanalizace Kundratice

Zdroj vody i vodovodní síť je majetkem obce Košťálov a i obec si zde vodovod provozuje. Ale kanalizační síť je v majetku a provozování Svazku obcí. V Kundraticích provádíme odečty jednou ročně v měsíci dubnu a majitelé domů obdrží   fakturu od Svazku obcí . Lze platit zálohy přes SIPO nebo trvalým příkazem, případně bezhotovostně, vše dle dohody.